درباره ما - کاردان گیربکس

 

معرفی کاردان گیربکس

اصفهان کاردان گیربکس از آذرماه سال 1386 در شهر اصفهان آغاز به فعالیت نمود وازهمان ابتدا ساخت گیربکس های حلزونی در تیپ های مختلف را در دستور کار خود قرار داد در ادامه با توجه به نیاز بازار و لزوم گسترش و تنوع تولیدات ، ساخت گیربکس های کتابی و همچنین گیربکس های محور موازی سری ( SN ) را به بسته تولیدات مجموعه اضافه نمود همچنین علاوه بر موارد فوق ساخت انواع گیربکس های ترکیبی از جمله توانایها و تخصص های این واحد تولیدی می باشد. طراحی و ساخت گیربکس های خاص جهت مصارف ویژه با توان بالا جهت صنایع بزرگ نیز از توانمندیهای کاردان گیربکس می باشد. این مجموعه با سرلوحه قراردادن شعار رضایت مشتری ، تولید کالای با کیفیت ، ارائه خدمات پس از فروش و تحویل سریع سفارشات در کوتاهترین زمان امیدواراست گامی هرچند کوچک در رشد و شکوفایی صنعت بردارد.

از دیگر فعالیت های این واحد، ساده سازی کاربری گیربکس برای مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر و ارائه تغییرات مورد نیاز به منظور به حداکثر رساندن اثربخشی و کارایی محصول نهایی آنها می باشد.

از جمله نوآوری های مورد اشاره در زمینه بازطراحی و تولید قطعات گیربکس، می توان به طراحی و تولید نسل جدید پوسته های انواع گیربکس های حلزونی اشاره نمود.

مهمترین مشخصه این پوسته جدید، مدور بودن مخزن روغن آن می باشد. که علاوه بر افزودن به استحکام هر چه بیشتر در برابر فشارهای وارده به گیربکس زیبایی را هم به دنبال دارد.

شعار ما در سال جدید فعالیت:

افزایش بهره وری

صرفه جویی در هزینه

آدرس : اصفهان / شهرک صنعتی مارچین / اصفهان کاردان گیربکس

تلفن : 7-33202266 -031

ایمیل : info@kardangearbox.ir

تلگرام: KARDAN1@

آدرس ما

پشتیبانی فنی شرکت

از پشتیبانی فنی کاردان گیربکس بهره مند شوید

خدمات پس از فروش

با خدمات پس از فروش کاردان گیربکس آشنا شوید

سفارش طراحی گیربکس

آماده دریافت سفارشات شما به منظور طراحی هستیم

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان / شهرک صنعتی مارچین / اصفهان کاردان گیربکس
 
تلفن تماس: 7 - 33202266 (031)
 
ایمیل: info@kardangearbox.ir
 
کانال تلگرام: KARDAN1@

اشتراک در خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه کاردان گیربکس، شما می توانید از آخرین اخبار شرکت و محصولات جدید اطلاع پیدا کنید.